You are currently viewing 5 põhjust, miks valida robotniiduk

5 põhjust, miks valida robotniiduk

Robotniidukid Saaremaal

Nutikas

Robotniiduk tuleb toime ka kõige keerukamate aedade hooldamisega. Talle pole takistuseks kitsad läbikäigud ja kallakutel niitmine meeldib talle ka. Soovi korral saad niidukit juhtida ja jälgida oma nutiseadmest mistahes maailma paigast. Kontroll on alati teie käes!

Madal müratase

Robotniiduk töötab väga vaikselt. Husqvarna lendteradega varustatud robotniiduki müratase on äärmiselt madal, seega saab masin töötada ka öösel teie und häirimata. Ja naabrid on õnnelikud. Mururobot sobib ideaalselt tiheda asustusega piirkondadesse, kus vaikus ja madal müratase on eriti olulised.

Täiuslik muru ja niidutulemus

Žilette meenutavad lendterad jätavad niidujärgselt märkamatud peenestatud rohulibled, mida ei ole vaja kokku koristada ning see jääb väetiseks. Muru muutub tihedaks ja vaipjaks. Tänu ebakorrapärasele niitmismustrile ei jäta see niidumasin silmariivavaid rattajälgi ega rööpaid. Lisaks kaob tänu robotniidukile teie aiast erinevad ebameeldivad loomad ja roomajad.

Ilmastikukindel

Husqvarna Automower® robotniiduk on ilmastikukindel, mis võimaldab robotil niita ka vihma ja muude ebameeldivate ilmadega, mille puhul käsiniiduki või murutraktoriga niita ei oleks võimalik.

Keskkonnasäästlik

Bensiinimootoriga muruniidukid ja murutraktorid tarbivad tihti palju bensiini ning reostavad keskkonda. Robotniiduk igapäevaseks toimetamiseks bensiini ei vaja vaid selle toiteallikaks on elekter – olenevalt niidetava krundi suurusest tarbib robotniiduk hooaja jooksul 3-10€ väärtuses elektrit.